Dlaczego Zoomba?

Jeszcze zastanawiasz się, czy Zoomba jest produktem dla Ciebie?

Sposobów na suszenie prania zdaje się być wiele – suszarki wolnostojące, linki na pranie, suszarki bębnowe, pralko-suszarki, suszarki ręczne…

Co wyróżnia Zoombę spośród tych produktów?

Jakość wykonania.

Zoomba jest produkowana z materiałów najwyższej jakości. Jej korpus wykonany jest z ocynkowanej stali, drążki pokryte są warstwą anodowanego aluminium. Osłona jest dodatkowo malowana i zabezpieczona przed korozją. Cztery stalowe linki sprawiają, że ruszt jest stabilny i może być poddany dużym obciążeniom. Zoomba nie jest wykonana z plastiku! Silnik suszarki jest zabezpieczony przed przegrzaniem, a mechanizm pracuje cicho. Zużycie prądu także jest niewielkie.

Funkcjonalność.

Funkcjonalne opuszczanie rusztu na wysokość 2m za pomocą bezprzewodowego pilota sprawia, że wieszanie prania nie jest męczące. Ruszt możesz zatrzymać na odpowiedniej, indywidualne dla każdego wysokości. To świetne rozwiązanie szczególnie dla osób starszych lub z ruchowymi ograniczeniami. Zoomba zajmuje mało miejsca, a daje nieproporcjonalnie wiele korzyści – z uniesionym rusztem jej wysokość to tylko 20cm. Na Zoombie możesz zawiesić ubrania bezpośrednio na drążkach lub umieścić je na wieszakach. Nie każdy dysponuje wolną przestrzenią, a sufit czy ścianę można dodatkowo spożytkować.

Komfort i wygoda.

Zdarzyło Ci się nie raz potknąć o suszarkę wolnostojącą lub złamać pręcik suszarki ręcznej? Zoomba  może zostać obciążona przez aż 20 kg prania. Uniesienie takiego ciężaru mogłoby być problematyczne, a nawet niebezpieczne, gdyby linki wyślizgnęły się nam z rąk. Dlatego zaprojektowaliśmy automatyczny mechanizm – wygodny i bezpieczny.

Bezpieczeństwo.

Zoomba posiada wmontowane czujniki, więc gdy napotka przeszkodę, automatycznie się zatrzyma. Suszenie prania w górze zapewnia więcej wolnej przestrzeni, a także podnosi poziom bezpieczeństwa domowników. Szczególnie tych najmłodszych, ponieważ mają oni ograniczony dostęp do suszarki. System ten został zaprojektowany w trosce o Twoją wygodę i bezpieczeństwo bliskich.

Minimalistyczny design.

Zoomba posiada regularny kształt i jest symetryczna. Jej minimalistyczny design świetnie współgra z różnymi aranżacjami. Ponadczasowa biel suszarki przełamana srebrnymi akcentami sprawia, że Zoomba nie tylko jest funkcjonalna, ale też prezentuje się z klasą.

Łatwy montaż.

Montaż Zoomby jest szybki i prosty – zawiesza się ją do stropu betonowego lub do ściany. W zależności od wybranego modelu wyposażona jest w uchwyty do montażu ściennego lub sufitowego. Może być instalowana także na zewnątrz budynku, pod zadaszeniem.

Dlaczego Zoomba? 

Zoomba nie niszczy i nie gniecie ubrań, nie zużywa dużo prądu, nie hałasuje, nie zajmuje wolnej przestrzeni, jej obsługa nie wymaga siły, jej drążki i linki są zaprojektowane do utrzymywania dużego ciężaru, dzięki czemu nie pękają ani nie deformują się. Zoomba jest produktem dla wymagających klientów, dla których funkcjonalność i wygoda, a przede wszystkim bezpieczeństwo, stanowią niekwestionowany priorytet.