O Zoombie

Nasz punkt widzenia

Zoomba EcoFunkcjonalny minimalizm  – te założenia nadają kierunek naszym działaniom. Jeśli możemy z czegoś zrezygnować, to z pewnością zrezygnujemy. Jesteśmy przekonani o niezawodności prostych mechanizmów. 

Dla nas mniej znaczy lepiej. 

Mniej plastiku, mniej papieru, mniej nietrwałych materiałów, które wciąż się zużywają. W zamian suszarka wykonana z tworzyw najwyższej jakości, by mogła służyć lata. 

Zoomba swoją estetyką wyraża główne wartości naszej marki – niezawodną prostotęfunkcjonalność, która przekłada się na trwałość naszych produktów.

Co jest dla nas ważne?

Zoomba-ekologiaBy produkować sprzęt na lata i efektywnie planować przestrzeń. Szczególnie, gdy jest jej niewiele. 

Ważny jest dla nas zrównoważony rozwój. Środowisko, jego ochrona i przyszłość. Dlatego nasze suszarki mają niski pobór mocy, pranie suszy się na nim w sposób naturalny, przez co chronimy tkaniny i ubrania, by dłużej mogły Tobie służyć. Czujemy ducha natury.

Wiemy, jak ważna jak otaczająca nas przestrzeń. Zoomba to nie kolejny sprzęt wielkogabarytowy. Umieściliśmy ją na niezagospodarowanym suficie, byś Ty miał więcej miejsca, którego potrzebujesz

Minimalizm

MinimalizmJesteśmy sympatykami minimalizmu i prostych rozwiązań. Nasze suszarki nie posiadają lampek, wiatraków ani podgrzewanych drążków. Jest to nasz świadomy wybór. Dla zachowania dłuższej trwałości tkanin najlepsze są naturalne sposoby suszenia prania. 

Wyposażenie suszarek w wiatraczki lub nawiewy ciepłego powietrza nie skraca znacząco czasu schnięcia prania. Za to podwyższa zużycie prądu i zaburza naturalną cyrkulację powietrza. Nie chcemy rozprzestrzeniać wilgoci, sprzyjać rozwojowi grzybów i patogenów. 

Nie wyposażymy naszych suszarek w lampki, ponieważ ich zadaniem nie jest oświetlać pranie, tylko zwalniać przestrzeń. Lampki bakteriobójcze? To też nie dla nas. Już w samym procesie prania ginie większość bakterii. 

Nie chcemy, aby nasze suszarki były gadżeciarskie, tylko funkcjonalne. Nasza suszarka jest energooszczędna i chcemy, żeby taka pozostała.

Funkcjonalność

FunkcjonalnośćFunkcjonalność oznacza, że coś dobrze spełnia swoją funkcję. Czyli działa zgodnie z założeniami. 

My chcemy zwalniać przestrzeń i ułatwiać codzienność. Dlatego nasze suszarki mają automatyczny system podnoszenia i opuszczania prania. Jest to wygodne i efektywne, bo nie mocujesz się z linkami i nie zajmujesz potrzebnej Ci przestrzeni. 

Dla nas funkcjonalność jest ściśle połączona z jakością. 

Co nas wyróżnia?

Jakosc wykonaniaBezapelacyjnie jakość wykonania. 

Nasze suszarki są solidne pod każdym względem. Wykonujemy je z ocynkowanej stali, którą malujemy proszkowo. Nie stosujemy sznurków, tylko nierdzewne stalowe linki, których nie przerwiesz. 

Drążki pokryte są warstwą anodowanego aluminium – dodatkową ochroną przed utlenianiem. Suszarka może być obciążana jednorazowo do 20 kg, zapewniając Tobie od 12 do 15 m do zawieszenia prania. 

Decydując się na zakup Zoomby, zapewniasz sobie spokój z suszeniem na wiele lat. 

Nasza suszarka jest intuicyjna w obsłudze i bezproblemowa w użyciu. Nie musisz jej rozkładać ani składać. Ani chować za szafę. Za pomocą pilota opuścisz drążki i bez wysiłku podniesiesz załadowane praniem.

5 lat gwarancji i serwis pogwarancyjny

Zoomba gwarancjaJesteś świadomym klientem, a my świadomą firmą. 5 lat gwarancji zobowiązuje do jakości. 

Zapewniamy klientom 60-miesięczny okres gwarancji. Z własnej woli. Robimy to, bo wiemy, że mamy świetny produkt. 

Po upływie gwarancji oferujemy serwis pogwarancyjny, byś mógł korzystać z suszarki przez kolejne lata. Ważna jest dla nas ochrona środowiska, nie produkujemy elektrośmieci. 

Świadomy konsument naprawia, a nie wyrzuca. Dla nas trwały znaczy również ekologiczny.

Pasujemy do siebie?

Jeśli nie jesteś zwolennikiem jednorazowych rozwiązań, lubisz, gdy rzeczy funkcjonują tak jak powinny, cenisz sobie wygodę, a zarazem bliska jest Ci troska o środowisko, to łączy nas Zoomba.

zoomba pasujemy do siebie