Mała łazienka, mieszkanie, lokum – Zoomba 107 dyskretna suszarka na pranie

Mała łazienka, mieszkanie, lokum – Zoomba 107 dyskretna suszarka na pranie

Mała suszarka do łazienki

Szukasz małej suszarki, którą mógłbyś zawiesić na ścianie lub suficie? Suszarki, która nie będzie zajmowała miejsca na podłodze, ani nie będzie kolejnym wielkogabarytowym sprzętem w Twojej małej łazience? Jeśli masz 107 cm wolnej przestrzeni na ścianie lub suficie, to może spodobać Ci się Zoomba 107 – automatyczna suszarka sufitowa, którą steruje się za pomocą pilota. Dzięki temu, że pranie wisi w górze, zyskujesz wolną przestrzeń, a pranie znika z wysokości Twojego wzroku. Zawieszone w górze schnie, a Ty nie musisz zastawiać małej łazienki suszarką wolnostojącą.

 

Suszarka do małego pomieszczenia, kawalerki

Planowanie małego metrażu to nie lada wyzwanie, a pranie robi każdy, i każdy musi mieć miejsce, by je suszyć! Jeśli Twoje mieszkanie jest małe, to może być Ci trudno znaleźć odpowiednie miejsce do suszenia prania. Najlepiej zagospodarować przestrzeń, która jest niewykorzystana. Dzięki takim przemyślanym decyzjom rozwiążesz problem dotyczący odpowiedniego miejsca na suszenie prania, a estetyka Twojego małe lokum na tym nie ucierpi.  Choć powinność suszenia prania jest tak samo oczywista, jak chodzenie w czystych ubraniach, to nie zmienia faktu, że suszarka ze skarpetkami rozstawiona w salonie jest mało atrakcyjnym wizualnie ozdobnikiem.

Z pomocą przychodzi Zoomba

Zoomba to nie tylko automatyczna suszarka ścienno-sufitowa, która jest obsługiwana za pomocą pilota. To przede wszystkim oszczędność miejsca, którego często brakuje. Sufit, także ściana, to często takie punkty, których potencjał nie jest w pełni wykorzystany. Czasami brakuje nam wizji lub pomysłu. Jeśli spojrzeć na tę przestrzeń w sposób funkcjonalny, to można z powodzeniem zrobić z niej użytek! Nam nie brakuje wyobraźni, dlatego wiemy, że sufit i ściana to idealne miejsce na ukrycie tego, co niekoniecznie chcemy widzieć, a koniecznie potrzebujemy na co dzień, czyli czystych ubrań.

Mała suszarka balkonowa

Wiemy, jak trudno znaleźć odpowiednie miejsce do suszenia prania. Szczególnie kiedy metraż mieszkania jest mały. Jeśli niemożliwy jest montaż suszarki na ścianie lub suficie, a do dyspozycji mamy jeszcze balkon, warto wziąć to rozwiązanie pod uwagę. Zoomba zamontowana na zewnątrz budynku to świetna opcja dla osób, które chcą maksymalnie wykorzystać dostępną im przestrzeń. Naszą automatyczną suszarkę można montować na ścianie lub suficie na zewnątrz budynku, pod zadaszeniem. Pranie wywieszone na wolnym powietrzu szybciej schnie i nie zajmuje nam miejsca w domu. Jeśli posiadasz balkon, a Twoje mieszkanie jest małe, warto rozważyć montaż Zoomby 107 właśnie w tym miejscu.

Do domu i pod zadaszeniem

Zoomba jest automatyczną suszarką wykonaną z najwyższej jakości materiałów. Do jej produkcji wykorzystujemy najlepsze, bo najtrwalsze materiały. Zabezpieczamy sprzęt przed oddziaływaniem wody i wilgoci przez anodowanie produktu. Proces anodyzacji wpływa wzmacniająco na sam materiał, czyniąc go odporniejszym na korozję. Mechanizm suszarki jest zabezpieczony również przed oddziaływaniem niskich temperatur. Nie trzeba się obawiać, że przy pierwszym przymrozku suszarka nie będzie reagować na sygnały. Ważne jest, aby suszarkę ulokować w takim miejscu, by nie była narażona na bezpośrednie oddziaływanie wody – ale to oczywiste w użytkowaniu każdego sprzętu domowego.