Wiosenne porządki z Zoombą

Wiosenne porządki z Zoombą

Witaj wiosno!

Nareszcie! Długo wyczekiwana wiosna, znów do nas zawitała. Czas by przebudzić się z zimowego snu, otworzyć okna, cieszyć się słońcem i dłuższymi popołudniami J Pewnie podobnie jak my uważasz, że wiosenny czas sprzyja porządkom – pozbądź się niepotrzebnych rzeczy, które zbierają kurz i zabierają Ci przestrzeń. Przejrzyj garderobę – jeśli Twoja szafa się nie domyka się, a znajdują się w niej rzeczy, których od lat nie miałeś na sobie, to… to chyba wiesz, co należy zrobić.

Czas na zmiany

Tak, wiosna sprzyja porządkom! Jeśli w Twoim domu każda rzecz jest potrzebna i praktyczna, a także ma swoje miejsce, jest duże prawdopodobieństwo, że spodoba Ci się Zoomba. To automatyczna suszarka, którą możesz zamontować na ścianie lub suficie. Jest dyskretna i w pełni funkcjonalna – nie ma zbędnych gadżetów, które być może dobrze się prezentują, lecz pod względem praktycznym są mało użyteczne. Jeśli lubisz dobrą organizację, cenisz sobie wygodę i bezpieczeństwo, a suszenie prania jak dotąd jest dla Ciebie problematyczne, zastanów się, czy Zoomba nie ułatwi Ci codziennych zmagań z niekończącą się górą rzeczy do wyprania, i oczywiście, wysuszenia.

Dlaczego warto?

Zoombie zaufało wiele klientów – jednych urzekła funkcjonalność naszej suszarki. Drążki są sterowane automatycznie, więc można je zatrzymać na odpowiedniej wysokości – dopasować do wzrostu osoby, która zawiesza pranie. Nie podnosi się ręcznie zawieszonego na suszarce prania, które przecież może ważyć kilkanaście kilogramów, tylko wykonuje to mechanizm. Drudzy pokochali Zoombę za oszczędność miejsca – rzadko kiedy mamy możliwość praktycznego zagospodarowania przestrzeni pod sufitem, a z Zoombą jest to możliwe. Pranie suszy się w górze, a Ty o nim zapominasz – co więcej, nie zabiera Tobie przestrzeni jak w wypadku suszarki wolnostojącej. Inne jeszcze osoby doceniły Zoombę za wysoką jakość wykonania i jej innowacyjność.

Suszarka w domu czy na balkonie

Chcesz wykorzystać piękną pogodę i mieć możliwość suszenia prania na balkonie? Z Zoombą to możliwe J Nasza suszarka jest zabezpieczona przed działaniami niekorzystnych czynników pogodowych – wysokiej i niskiej temperatury także. Jest wykonana ze stali, która pokryta została warstwą zabezpieczającą przed rdzewieniem, a drążki dodatkowo posiadają warstwę anodowanego aluminium. Możesz ją zamontować na zewnątrz budynku pod zadaszeniem i cieszyć się praniem, wysuszonym promieniami wiosennego słońca. To także dobry pomysł, jeśli nie masz miejsca na montaż suszarki w mieszkaniu.

Ułatw sobie życie i zyskaj czas, by robić to, co kochasz

Wiemy, ile czasu poświęcasz na domowe porządki. Jeśli chcesz rozpocząć kolejną wiosnę, wprowadzając ułatwienia do swojej codzienności, Zoomba będzie idealna dla Ciebie. Dzięki naszej suszarce pranie rozwiesisz szybko i wygodnie. Sznurki nie wyślizgną Ci się z rąk – Zoomba posiada stanowe linki, które są bardzo wytrzymałe oraz zapewniają stabilność podczas zawieszania prania (drążki nie chwieją się na wszystkie strony). Zoomba pomoże Ci zaoszczędzić czas i przestrzeń, byś mógł poświęcić uwagę temu, co jest dla Ciebie naprawdę ważne.