Zoomba – suszarka, która zadba o Twoją wygodę

Zoomba – suszarka, która zadba o Twoją wygodę

Pranie zawieszone pod sufitem

Wiemy, ile problemów może przysparzać zwykła, codzienna czynność, jaką jest robienie prania. Tym bardziej, jeśli Twoje mieszkanie jest małe i liczy się dla Ciebie maksymalne wykorzystanie wolnej przestrzeni w funkcjonalny sposób. Zoomba to automatyczna suszarka na pranie, która dzięki temu, że zawieszona jest na ścianie lub pod sufitem, nie tylko nie zabiera Tobie cennego miejsca, ale także użytecznie zagospodarowuje przestrzeń. Pranie schnie zawieszone w górze – dzięki tej dyskretnej lokalizacji przestaje być mało estetycznym elementem pomieszczenia. Jeśli posiadasz pralnię, to Zoomba również z tego samo powodu jest idealna dla Ciebie.

Wolna przestrzeń pod suszarką

Wolną przestrzeń pod suszarką możesz dowolnie zaaranżować. Suszarkę możesz zawieść np. nad pralką, dzięki czemu bezpośrednio po wypraniu ubrań, będziesz mógł od razu je zawiesić. Często też Zoomba zostaje zawieszona nad wanną. To również świetne rozwiązanie dla osób, które mają niewielkie łazienki i problem z odpowiednim miejscem na suszenie prania. Zoombę możesz tak naprawdę zawiesić w dowolnym miejscu – nad schodami, w korytarzu, a także na balkonie pod zadaszeniem. Suszarka jest odporna na niskie i wysokie temperatury – nie musisz się obawiać, że zamontowanie jej na zewnątrz budynku negatywnie wpłynie na jej działanie.

Gwarancja jakości i wygoda użytkowania

Dzięki automatycznemu mechanizmowi podnoszenia i opuszczania Zoomba jest innowacją wśród typowych suszarek sufitowych i ściennych. Dzięki nierdzewnym, bardzo wytrzymałym linkom, stalowemu korpusowi zabezpieczonemu na działanie wilgoci, anodowanym drążkom, których optymalne rozłożenie zapewnia wygodę zawieszania zarówno większych rzeczy, jak i drobniejszych, Zoomba zapewnia komfort użytkowania. Nie musisz martwić się o to, że poprzeczki z czasem zardzewieją i będą brudzić Twoje ubrania albo ulegną deformacji. Na Zoombie możesz zawiesić 20 kg prania, czyli 3, 6-7 kilowe wsady pralki. Suszarkę obsługuje się za pomocą bezprzewodowego pilota, który umieszczany jest w magnetycznym uchwycie. Dzięki temu zawsze jest w jednym miejscu, a Ty nie musisz się zastanawiać, gdzie go odłożyłeś.

Zoomba dba o bezpieczeństwo

Warto też przyjrzeć się bardzo ważnemu aspektowi, jakim jest bezpieczeństwo. Jeśli masz małe dzieci, a w Twoim mieszkaniu nie ma osobnego miejsca na suszenie prania, Zoomba jest świetnym rozwiązaniem. Nie musisz martwić się o to, że rozstawiona suszarka wolnostojąca zostanie przewrócona przez bawiących się maluchów. Pranie będzie wisiało w górze, dzięki czemu dzieci zyskają więcej miejsca do beztroskiego figlowania. Zoomba posiada także mechanizm zabezpieczający, który powoduje, że opuszczająca suszarka w momencie, gdy napotka przeszkodę, zatrzyma się. Ruszt opuszcza się powoli, a suszarka jest stabilna – nie chwieje się na wszystkie strony.

Suszarka, które pasuje Twojego wnętrza

Zoomba to nowoczesne urządzenie, które świetnie dopasuje się do wielu aranżacji. Dzięki swemu minimalistycznemu designowi, neutralnej bieli i symetrycznej budowie, z powodzeniem odnajduje się w różnych wystrojach. Zoomba to suszarka na pranie, którą docenisz za łatwość obsługi, wysoką jakość wykonania i wygodę użytkowania.