Zoomba – automatyczna suszarka balkonowa

Zoomba – automatyczna suszarka balkonowa

Nie masz miejsca na suszenie prania w domu?

Suszenie prania spędza Ci sen z powiek? Twoje mieszkanie jest przytulne, ale małe, dlatego ważne dla Ciebie są ekonomiczne rozwiązania? Ciągle zastanawiasz się, co zrobić, by nie musieć kilka razy w tygodniu rozstawiać suszarki i omijać jej przez 2 dni, aż pranie będzie suche? A po dwóch dniach kolejna góra prania? I tak na okrągło! Wiemy o tym, jakie to problematyczne, dlatego Zoomba przychodzi z pomocą! Nasza automatyczna suszarka może być zamontowana w domu lub na zewnątrz budynku – dzięki temu masz możliwość suszenia prania np. na balkonie

Wykorzystaj balkon

Zoombę, automatyczną suszarkę sufitowo-ścienną, zaprojektowaliśmy w ten sposób, by mogła ona być montowana nie tylko w pomieszczeniu. Dlaczego? Bardzo często balkon lub taras stanowią przestrzeń, którą można w sposób użytkowy wykorzystać. Nie zawsze jednak odkrywamy potencjał drzemiący w tych dodatkowych metrach naszego mieszkania. A szkoda! Balkon to doskonałe miejsce na suszenie prania i takie rozwiązanie nie musi wcale wiązać się z rezygnacją z funkcji rekreacyjnej tego miejsca. Dzięki Zoombie pranie zamontujesz do ściany budynku – nie suszarka nie będzie zajmowała miejsca na posadzce – wyprane ubrania Zoomba uniesie w górę, a Ty nadal będziesz mógł wypić kawę i poczytać książkę na balkonie!

Suszarka balkonowa Zoomba

Dlaczego warto suszyć pranie na balkonie?

Pranie od dawien dawna suszy się na dworze – dzięki temu znacząco skraca się czas schnięcia ubrań. Wykorzystując wiatr i słońce, korzystamy z naturalnych sposobów na suszenie prania. To ekologiczna energia, za którą nie musimy płacić! Ponadto promienie słoneczne skutecznie dezynfekują pranie (eliminują drobnoustroje), a pranie suszone na zewnątrz pachnie świeżym powietrzem. Szczególnie teraz – w okresie wiosennym i letnim, to najlepsze miejsce i sposób na suszenie prania. Zimą, o ile jest tylko mroźno, a nie wilgotno, pranie też z powodzeniem można suszyć na dworze. Martwisz się, że pranie suszone na balkonie zostanie zabrudzone przez np. pyłki? Wystarczy, że odwrócisz je na lewą stronę (to także zabezpieczy tkaniny przed blaknięciem). Większych podmuchów wiatru też się nie obawiaj – zabezpiecz drobniejsze rzeczy klamerkami, one zapobiegną zerwaniu się ubrań z drążków.

Zoomba to gwarancja wysokiej jakości

Jeśli szukasz suszarki, która świetnie sprawdzi się na balkonie – już ją znalazłeś J Zoomba spełnia oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. To polski produkt o europejskiej jakości. Wybierz pojemność optymalną dla Twoich potrzeb – w naszej ofercie znajdziesz suszarki o długości 160, 130 i 107 cm. Wszystkie obsługiwane są za pomocą pilota, a mechanizm suszarki jest zabezpieczony przed różnicami temperatur, dlatego całorocznie Zoomba może być zamontowana na zewnątrz budynku. Suszarka jest pokryta antykorozyjną powłoką, więc nie musisz się martwić, że deszcz jej zaszkodzi. Podobnie drążki – znajduje się na nich warstwa anodowanego aluminium, które wzmacnia pręty i zabezpiecza je przed rdzewieniem.