Zoomba – idealny prezent z okazji Dnia Kobiet

Zoomba – idealny prezent z okazji Dnia Kobiet

Chcesz pomóc żonie w codziennych obowiązkach?

Zastanawiasz się, co podarować swojej żonie z okazji Dnia Kobiet? Pudełko czekoladek? Bukiet kwiatów? Ulubiony zapach? Każdy z tych prezentów na pewno sprawi jej radość. Jeśli chciałbyś sprawić, by ten dzień, mogła obchodzić codziennie, mamy świetny pomysł – rozważ z tej okazji zakup automatycznej suszarki – Zoomby.

Zakup suszarki to dobry pomysł?

Jeśli pranie stanowi dla Was wyzwanie, ponieważ Wasze mieszkanie jest małe i każda przestrzeń jest na wagę złota, Zoomba będzie strzałem w dziesiątkę. Zawieszona pod sufitem nie będzie zajmować miejsca. Jej obsługa jest bajecznie prosta – za pomocą pilota opuścisz drążki, a po zawieszeniu prania, bez wysiłku – co na pewno doceni każda Pani – pranie powędruje w górę, by mogło w naturalny sposób wyschnąć. Dzięki temu dbasz też o tkaniny, które na dłużej zachowują swoje właściwości, co z pewnością jest nie bez znaczenia, szczególnie dla damskiej garderoby.

Dobry prezent to praktyczny prezent

Wolny rynek i różnorodny wybór dostępnych produktów coraz częściej budzi w klientach refleksję. Stajemy się świadomymi konsumentami. To świetnie – tylko taka postawa może uchronić nas przed gromadzeniem zbędnych rzeczy i co najważniejsze, napędzaniem konsumpcjonizmu, który niszczy naszą planetę. Dlatego decydujmy się na zakupy, rozważając uprzednio, czy ta rzecz jest nam naprawdę potrzebna i czy będzie funkcjonalna. Nie potrzebujemy kolejnych gadżetów, których jakość wykonania jest wątpliwa, a przydatność średnia. Zoomba to suszarka, którą zaprojektowaliśmy, mając na uwadze wszystkie te ważne względy.

Łatwiejsza codzienność

Jak Zoomba ułatwia codzienne obowiązki? Po pierwsze rozwiązuje problem z miejscem na suszenie prania – pranie jest zawieszone pod sufitem i nie znajduje się w zasięgu wzroku. Po prostu zapominasz o tym, że suszysz pranie. Nie jest też kolejnym sprzętem wielkogabarytowym, który musisz gdzieś postawić lub ukryć w zabudowie. Nie musisz jej omijać, przestawiać, czy po wysuszeniu prania, chować. Kiedy jest potrzebna, drążki automatycznie opuszczają się w dół, kiedy pranie jest już suche, automatycznie drążki szybują w górę. Po drugie Zoomba dzięki optymalnym dystansom pomiędzy drążkami ułatwia zawieszenie prania i sprawia, że szybciej schnie. Po trzecie możesz zawiesić na niej ubrania na wieszakach, dzięki czemu łatwiej potem będzie je rozprasować – to Twoja żona na pewno doceni.

Prezent na lata

Zoomba to automatyczna suszarka sufitowa, którą docenili klienci rodzimi oraz zagraniczni. Praktyczny sprzęt, który urzeka swoją prostotą, a zarazem wysoką jakością wykonania. Dzięki niej zaoszczędzisz czas i zyskasz wygodę. Zoomba jest dostępna w trzech różnych wymiarach – 160, 130 i 107 cm, więc dopasujesz wersję idealną dla siebie i Twojej rodziny.

Już wiesz, jaki prezent będzie idealny dla idealnej Pani domu? Jeszcze chwilka! Absolutnie nie hołdujemy stereotypom, dlatego dopełnieniem radości oczywiście będzie, jeśli to właśnie Ty, przejmiesz od czasu do czasu domowe obowiązki J Możemy tylko zapewnić, że z Zoombą będzie to przyjemnością.