Zoomba – suszarka przyjazna środowisku

Zoomba – suszarka przyjazna środowisku

Bliżej natury

W kwietniu corocznie obchodzimy „Światowy Dzień Ziemi” – co zrobić, by zamiast raz do roku, na co dzień, dbać o naszą planetę? Z pewnością nie jest to łatwe zadanie – z jednej strony jesteśmy zachęcani do bycia „eko”, z drugiej zaś wolny rynek i konsumpcjonistyczna kultura nam tego nie ułatwia. Nasza firma hołduje prostym rozwiązaniom w nowoczesnej formie. Jednak bezapelacyjnie jesteśmy sympatykami minimalizmu.

Bez zbędnych gadżetów

Dla nas mniej znaczy lepiej! Zastanawiasz się, dlaczego nie wyposażamy naszych suszarek w dodatkowe lampki, wiatraczki czy inne cuda? Nie widzimy takiej potrzeby – funkcją suszarki nie jest zapewnianie dodatkowego oświetlenia. Pomyślisz – ale są lampki, które swoim światłem zabijają drobnoustroje! Tak, ale większość z ich ginie już w trakcie prania, nie ma więc potrzeby doposażać w taki gadżet suszarkę. A wiatraczek? Niestety to w większości efekt placebo – nie skraca on w sposób znaczący czasu schnięcia prania. Aby faktycznie pełnił taką funkcję, musiałby być dość mocny, co wiązałoby się z większym zużyciem prądu. Tylko, czy jest potrzebny mechanizm, który przyspieszy schnięcie ubrań, jeśli pranie zawieszone na Zoombie suszy się w górze, czyli wykorzystuje naturalny obieg powietrza (konwekcję)?

Naturalny proces schnięcia prania

Zoomba to suszarka, która jest blisko natury – pranie na niej zawieszone suszy się w naturalny sposób. Dlatego Ty możesz cieszyć się dobrym stanem swoich ubrań i  dłużej je nosić! To również jest nie bez znaczenia dla środowiska – produkcja rzeczy pochłania wiele wody oraz prowadzi do emisji ogromnej ilości gazów cieplarnianych. Wysypiska śmieci pełne są tekstyliów! Zoomba to automatyczna suszarka sufitowa-ścienna, która nie niszczy ubrań – nie oddziałuje na nie za pomocą wysokiej temperatury, dzięki czemu tkaniny nie tracą swoich właściwości i nadają się do wielokrotnego użytku. Na Zoombie możesz zawiesić ubrania za pomocą wieszaków – to ułatwi Ci ich późniejsze wyprasowanie. Grubsze swetry możesz położyć na powierzchni drążków – dzięki temu unikniesz rozciągnięcia materiału.

„Nie” dla elektrośmieci!

Nie chcemy obciążać środowiska elektrośmieciami, dlatego zaprojektowaliśmy suszarkę, która będzie służyć Tobie i Twojej rodzinie lata. Jesteśmy pewni wysokiej jakości naszych produktów, dlatego sami zdecydowaliśmy, że nasi klienci otrzymają 60., a nie 24-miesięczną gwarancję. To aż 5 lat! Zastanawiasz się, co zrobisz, kiedy czas gwarancji minie? Naszym klientom zapewniamy serwis pogwarancyjny, by przez kolejne lata mogli korzystać z suszarki bez szkody dla środowiska.

Zoomba – ekosuszarka

Jeszcze zastanawiasz się, czy Zoomba jest przyjazna środowisku? Tak! Zoomba w naturalny sposób suszy pranie, dba o Twoje ubrania, byś mógł dłużej się nimi cieszyć, jest energooszczędna, ponieważ nie ma zbędnych gadżetów. To automatyczna suszarka, którą możesz zamontować do ściany lub sufitu, w domu lub na zewnątrz budynku pod zadaszeniem. Wybierz idealne miejsce dla Zoomby i zadbaj o swoją wygodę, mając na uwadze dobro środowiska J Nie przypadkowo zielony listek znalazł się w naszym logo – to wyraz naszej wielkiej troski o naturę.