W czym Zoomba jest lepsza od innych suszarek?

Technologie dynamicznie się rozwijają, podsuwając nam co rusz nowe rozwiązania. Czy mają wspływ na nasze życie? Z pewnością. Mnogość proponowanych produktów bywa dezorientująca, dlatego chcielibyśmy w pigułce opowiedzieć o suszarce godnej XXI wieku.

Automatyczna suszarka sufitowo-ścienna Zoomba w zręczny sposób łączy tradycję z nowoczesnością. 

W jaki sposób?

Stanowi ulepszoną wersję tradycyjnej podwieszanej suszarki na pranie. Swoją funkcjonalnością przewyższa także suszarki mobilne oraz bębnowe.

Zoomba a zwykła suszarka ścienna/sufitowa

Po pierwsze plecione stalowe linki suszarki nie przetrą się, nie zerwą, mogą być poddawane dużym obciążeniom. 

Po drugie linki Zoomby z pewnością się nie poplączą, a Ty nie będziesz tracić czasu i nerwów na ich rozdzielenie. 

Po trzecie nie musisz się siłować z podciąganiem prania. W górę cały ciężar uniesie mechanizm Zoomby, sterowany za pomocą pilota.

 

Zoomba a suszarka mobilna

Po pierwsze jakość wykonania suszarki. Obudowa korpusu wykonana jest ze stali malowanej proszkowo. Pręty, na których zawieszane jest pranie powstały z rury nierdzewnej, więc nie pobrudzą prania. Dodatkowo pręty pokrywa warstwa anodowanego aluminium, która zwiększa ich twardość i odporność na korozję. Stanowi także dodatkową warstwę ochronną ze względu na swoje nieprzewodzące prądu właściwości.

Po drugie suszarki Zoomba nie trzeba rozstawiać, jej pręty nie wyginają, nie wyłamują się, ponieważ posiadają ponad 1cm średnicy. Ruszt suszarki jest mocny i stabilny.

Po trzecie Zoomba nie zajmuje miejsca na podłodze, jak mobilne suszarki. Nie trzeba jej przestawiać z kąta w kąt, a po wysuszeniu prania martwić się, gdzie ją schować.

Zoomba a suszarka bębnowa

Po pierwsze zalety naturalnego procesu schnięcia, podczas którego woda paruje odpowiednio do temperatury otoczenia. 

Po drugie nie podgrzewamy prania i nie kierujemy na nie gorącego strumienia powietrza. Dzięki temu włókna nie niszczą się i nie elektryzują, a pranie pozostaje naturalnie świeże i chroni się ich powierzchnię, dzięki czemu można z nich dłużej korzystać.

Po trzecie użytkownicy suszarek automatycznych skarżą się na wygniecione ubrania, długi czas suszenia i zużycie prądu. Nie zawsze też pranie jest zupełnie suche, i tak trzeba je jeszcze gdzieś rozwiesić do doschnięcia. Ubrania zawieszone na Zoombie nie gniotą się dodatkowo – można je również zawiesić na wieszakach. Zużycie prądu jest niewielkie, a czas schnięcia prania standardowy. 

Dlaczego Zoomba?

Zastosowane rozwiązania i materiały pozwalają na użytkowanie wewnątrz i na zewnątrz budynku. To nie jest jednorazówka. Nigdy nie znajdziesz tu łuszczącej się farby, rdzewiejących elementów brudzących pranie, odpadających czy wygiętych prętów, przetartych nylonowych linek. Nasza suszarka to gwarancja funkcjonalności i estetyki.